קמפינג בצפון ירוק יותר

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

קמפינג בצפון ירוק יותר

כמה דרכים שניתן ליישם כבר בטיול הבא לקמפינג בצפון ולעשות שינוי למען הטבע שלנו.

שינוי בצריכה ביציאה לטבע צריכה להתחיל בחיי היום יום אבל זו הזדמנות טובה להתחיל ולשים לב שאפשר ליהנות בקמפינג עם פחות פסולת שמזיקה לטבע היקר שלנו. הנה :כמה טיפים קלילים שאפשר ליישם כבר ביציאה הבאה ללינת שטח

[/vc_column_text][vc_column_text]

שימוש בכלים רב-פעמיים

להביא כלים שכבר קיימים בבית או לעשות קניה חד פעמית של כלים שמתאימים לקמפינג – זה חסכוני וזה ירוק.
יש כלים יפים וטובים מחומרים שונים (כמו במבוק לדוגמה) שהם קלים, מתכלים, מתאימים לילדים, ועם עיצובים משגעים שעושים חשק לקנות מהם ועוד ועוד!
בקמפינג קיים מטבחון עם כיורים רבים עם נוזל כלים וסקוצ’ים, ממש כמו בבית וכיורים נוספים לשטיפת כלים באזורים נוספים. אז מה שבטוח יהיה כיור בקרבת המאהל שלכם, אז בלי חשש אפשר לעשות ארוחה עם כלים רב פעמיים.
לשתיה חמה: כוסות נירוסטה – אם חשקתם בקפה או תה יש כוסות נירוסטה נפלאות שלא נשברות שישארו אתכם לכל החיים.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][trx_columns count=”3″ margins=””][trx_column_item][vc_single_image image=”2049″ alignment=”right”][/trx_column_item][trx_column_item][vc_single_image image=”2050″ alignment=”right”][/trx_column_item][trx_column_item][vc_single_image image=”2048″ alignment=”right”][/trx_column_item][/trx_columns][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

כלים רב פעמיים לאחסון

נשאר לכם אוכל? אתם רוצים להביא מאכלים מוכנים כבר מהבית? אתם יכולים לאחסן במקררים שלנו בקופסאות רב פעמיות ולהשתמש בארוחה הבאה. אין צורך לזרוק ולקנות חדש, אפשר ממש כמו בבית לשמור בקירור.

להביא בקבוקים שאפשר למלא שוב

בקבוקים רב פעמיים הם משהו שנהיה נפוץ בנוף בשנים האחרונות ומה טוב אם לא להשתמש בהם בטיול? אפשר להצמיד לכל בן משפחה את הבקבוק האישי שלו ולמלא אותו שוב ושוב. אפשר למלא שלוקרים של ליטר שאבא יסחוב או למלא ג’ריקן ולשים באוטו ולמלא שוב בזמן טיול. יש אינסוף פתרונות לשינוע מים תמצאו את הדרך הנוחה לכם ביותר.

בקמפינג שלנו יש מים טעימים ומסוננים לשתייה ממקורות הנחל אפשר לשתות בלי חשש.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][trx_columns][trx_column_item][vc_single_image image=”2055″ alignment=”right”][/trx_column_item][trx_column_item][vc_single_image image=”2054″ alignment=”right”][/trx_column_item][/trx_columns][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

מגבונים – איך אפשר בלי?

אולי זה כבר מידע למתקדמים אבל תמיד אפשר לנסות! מי לא מכיר את המראה הנוראי של מגבונים מפוזרים בשמורות הטבע שלנו? מגבונים הם פסולת נוראית שכדאי להימנע ממנה, וממש אפשרי גם להסתדר בלעדיהם.
אז איך עושים זאת? לכולנו בבית יש בגדים, בדים מגבות שעבר זמנן – חיתכו אותם לגדלים הנוחים לכם ותעשו ערימת סמרטוטים. מה שנשאר זה לקנות שפריצר נחמד ולמלא בו מים או פשוט לדאוג לבקבוק מים להרטיב את הסמרטוטים שלנו ולנגב. אפשר לנגב את הילד מגלידה, את המושב באוטו, את השולחן בקמפינג ולשים בצד ולכבס לשימוש חוזר כשחוזרים הביתה. אם כבר שימוש במוצר חד פעמי תמיד עדיף שימוש בנייר סופג ונייר טואלט על פני מגבונים.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”1694″ img_size=”large”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

מאחלים לכולנו עונת טיולים נפלאה ונקייה, עזרו לנו לשמור על מקורות המים ושמורות הטבע הקסומות בצפון
אנחנו זמינים לכל שאלה והתעייצות ונשמח לסייע בהתייעלות והנוחות שלכם בזמן השהייה אצלנו

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]