מסלולי הנחלים בגליל

[vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

מסלולי מים בגליל

[/vc_column_text][vc_column_text]

קמפינג ומים

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

ב״דרך הנחל״ – קמפינג בצפון תוכלו להנות משלל האטרקציות שיש לנחלי הצפון להציע, תוך כדי שהיה לילית באזור הקסום של הגליל העליון. קמפינג שמציע נוחות מירבית ממש ליד מקורות הירדן.

[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

״קמפינג״ השתרש בשפתנו כמונח מקובל לתיאור נופש בעל אופי ״מחנאי״, דהיינו הקמת אוהל באזור טבע פראי, בעיקר ליד מקור מים, ושהיה של כמה ימים ולילות בחיק הטבע. קמפינג ליד מקורות מים הוא בילוי ייחודי המתאים לכל המשפחה. מים טבעיים הם מקור הנאה גם לגוף וגם לנפש. טבילה יומית במים הקרירים מרעננת את הגוף, ורחש פכפוך המים מרגיע את הנפש, במיוחד בשעות הלילה השקטות.

קמפינג ליד המים מאפשר ליהנות גם מפעילויות ספורט המוצעות לנופשים, כגון ראפטינג, שיט אבובים, קיאקים וכדומה.

[/vc_column_text][vc_column_text]

הגליל העליון ידוע כחבל ארץ עשיר בצמחיה ובמים. נחל חרמון (בניאס), הוא אחד משלושת הנחלים הנשפכים לנהר הירדן, והוא אתר פופולרי מאוד לטיולים ולקמפינג. בשמורת הבניאס נמצא המפל הגדול בישראל, וזרם המים שוצף כל השנה.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”981″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”941″ img_size=”full”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”983″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_custom_heading text=”” font_container=”tag:h5|text_align:left” use_theme_fonts=”yes” css=”.vc_custom_1535377028491{margin-top: 0px !important;}”][vc_column_text css=”.vc_custom_1535377560906{padding-top: 15px !important;}”]

גם לאורך נהר הירדן עצמו, באזור הירדן ההררי, ובמיוחד בסביבת פארק הירדן, ניתן לנפוש בקמפינג חווייתי ומהנה מאין כמוהו! הפארק מציע כמובן את האטרקציות הידועות: ראפטינג, קיאקים וברכות שכשוך.

נחל חרמון (בניאס) נחל שניר (חצבאני) הירדן והדן מהווים, אפוא, מקורות מים מיוחדים ומתאימים ביותר לקמפינג איכותי עם המשפחה והילדים.

ב״דרך הנחל״ – קמפינג בצפון תוכלו להנות משלל האטרקציות שיש לנחלי הצפון להציע, תוך כדי שהיה לילית באזור הקסום של הגליל העליון.

 [/vc_column_text][trx_button link=”http://parkdafna.com/%D7%99%D7%A6%D7%99%D7%A8%D7%AA-%D7%A7%D7%A9%D7%A8/”]הזמן מקום[/trx_button][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_custom_heading text=”נחלי הגליל העליון” font_container=”tag:h2|text_align:right” use_theme_fonts=”yes” css=”.vc_custom_1535377009777{margin-top: 0px !important;}”][vc_column_text]

הגליל העליון ידוע כחבל ארץ עשיר בצמחיה ובמים. נחל חרמון (בניאס), הוא אחד משלושת הנחלים הנשפכים לנהר הירדן, והוא אתר פופולרי מאוד לטיולים ולקמפינג. בשמורת הבניאס נמצא המפל הגדול בישראל, וזרם המים שוצף כל השנה.

נחל שניר (חצבאני) הוא הארוך ביותר במקורות הירדן, ויש בו זרימת מים לאורך כל ימות השנה. לאורך הנחל יש שתי בריכות שבאחת מהן ניתן לשכשך, וכן מצפור ומסתור לציפורים.

נחל דן הוא הגדול במקורות הירדן, וביחד עם נחל חרמון ונחל שניר – שלושתם יוצרים ביחד את נהר הירדן. שמורת דן הכוללת את אזור הנביעות של נחל דן הוא מקום פנטסטי לקמפינג ליד מקור מים.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]