אירוח קרוואנים

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

אירוח קרוואנים

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][trx_quote]תרבות הקרוואנים ידועה בפופולאריות שלה בעולם המערבי וכמו נופש הקמפינג שתפס תאוצה בשנים האחרונות גם הנופש בקרוואן הולך וגדל בישראל. אנו מציעים לכם להצטרף לחוויה לכל המשפחה שהיא שונה ומיוחדת – ללון הכי קרוב לטבע ולא לוותר על הנוחיות.[/trx_quote][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

בנוסף לשירותי הקמפינג שדרך הנחל מספק, יש לנו את כל האמצעים לאירוח קרוואנים מושלם. אירוח הקרוואנים בדרך הנחל מספק גישה נוחה לפינות המתאימות לחניית קרוואן ובכל פינה תמצאו חיבור למים וחשמל. אנו מארחים קרוואנים כל ימות השנה אך מניסיוננו ומהיכרות העמוקה שלנו עם הגליל, להתארח אצלנו עם קרוואן בתקופת החורף היא זמן אידיאלי. אנו ממליצים על תקופה זו כאשר הכל ירוק והנחלים מלאים במים, והחרמון במרחק חצי שעה נסיעה מהקמפינג אתם יכולים לשהות בטבע ועדין ליהנות מתנאים נוחים וחמימים. בשביל חופש בקרוואן בגליל אין צורך להחזיק בקרוואן פרטי, ניתן להשכיר קרוואן מחברות השכרת הקרוואנים הרבות הנמצאות ברחבי הארץ.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

המתארחים בקרוואן יוכלו ליהנות ולהשתמש בכל השירותים במקום- מקלחות, שירותים, שולחנות קק”ל, בריכת ילדים, נקודות חשמל שפזורות בכל השטח ומטבח עם גז לבישול.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]