איך ליהנות בקמפינג בכל תנאי מזג אוויר
איך ליהנות בקמפינג בכל תנאי מזג אוויר

[vc_row inverse=””][vc_column][trx_title]

איך ליהנות בקמפינג בכל תנאי מזג אוויר

[/trx_title][vc_column_text]

לכשיוצאים לטבע ראשית כל צריך לעשות סוויטץ’ במחשבה ולהכין את המשפחה לחוויה שונה שהתנאים הנוחים של הבית אינם קיימים בה, אך טמונים בה חוויות מהנות מאתגרות ומלמדות. כשישנים בטבע אנו זוכים לחוש אותו מקרוב, ולכמה ימים אנו יכולים להתחבר ולהרגיש מקרוב את היום והלילה ואת העונה שאנו נמצאים בה.

הסוד בהנאה בכל תנאי מזג אוויר בטבע הוא התארגנות נכונה, המתחילה מציוד טוב הנחוץ לתנאי מזג האוויר. התארגנות לקמפינג בעונת מעבר שונה מהתארגנות לקמפינג בעונה חמה.

אנשי הקמפינג בישראל נוהגים לרוב להגיע בעונה החמה, אך יש את אנשי הקמפינג אשר יוצאים בעונה הירוקה והפורחת או אחרי העונה החמה בסתיו המיוחד. בעונות המעבר ההתארגנות לקמפינג מצריכה התארגנות שונה מהעונה החמה.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row inverse=””][vc_column][vc_column_text css=”.vc_custom_1491760440519{background-color: #add8ad !important;}”]

איך מתארגנים לקמפינג בעונת מעבר?

 • אוהל גדול – אוהל מספיק גדול של לפחות 6-8 אנשים גבוה שניתן לשהות בו מעבר ללינה. אנו ממליצים שלפחות לכל משפחה יהיה אוהל אחד כזה שניתן לשהות בו להעביר בו זמן אם יש טפטוף או רוחות. היום ישנם אוהלים גדולים ומרווחים (מומלץ 4-3 מטר) אטומים לגשם שניתן לשהות בהם ללא בעיה בזמן גשם.
 • אוהל עם אופציה שאחת מפאותיו תיפתח ל”מרפסת” – נותן הגנה נוספת ומקום נוסף לשהות בו אם יש טפטוף.
 • בגדים חמים לערב
 • שקיות חימום ללילה
 • מדורה – לחפש קמפינג עם אופציה להדלקת מדורה. אין כמו לשבת עם כל המשפחה ולחזור בזמן למדורת השבט, לספר סיפורים ולהכין ארוחה שהתבשלה לאיטה בחום המדורה.
 • מזרונים – המזרונים משפרים את השינה בכל מצב אך במזג אוויר קריר הם גם שומרים על חום הגוף. בנוסף נוח הם יוצרים משטח רך ונוח לשבת עליו אם צריך לשהות זמן באוהל.
 • ברזנטים וחבלים – ניתן להשתמש בהם לעוד הגנה מרוחות וטפטוף וליצור מחנה מוגן יותר.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_single_image image=”934″ img_size=”large” alignment=”center”][vc_column_text css=”.vc_custom_1491894574998{background-color: #ddc99d !important;}”]

איך מתארגנים לקמפינג בעונה החמה?

 • להגיע לקמפינג עם עצים רבים – עצים לא רק מצלים את האזור ומגנים מפני השמש, יש להם היכולת לקרר את סביבתם בכמה מעלות ולכן אנו מרגישים נעים יותר לידם ביום חם.
 • לשהות ליד מקורות מים – נחלים ואגמים מקררים את האזור בכמה מעלות וככה ביום חם לידם הטמפרטורה יורדת.
 • מאווררים – להצטייד במאווררים נטענים או לחילופין לבדוק שיש בקמפינג חיבורים לחשמל.
 • אמצעים להרחקת יתושים ומעופפים – אל טושים למיניהם, כילות ונרות מרחיקים יתושים.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_column_text]

אז לא לשכוח שבאמצעות ארגון טוב וציוד מתאים תוכלו ליהנות מהטבע בכל עונה. לא תצטרכו לוותר על תקופת האביב הפורחת שנותנת מזג אוויר מושלם לטיולים, ובחום הישראלי לא תצטרכו לוותר על לשהות בנחלים אם תביאו את הציוד הנכון.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

הצוות שלנו ערוך ומנוסה לכל מזג אוויר ואת כל הציוד הדרוש ניתן למצוא אצלנו גם בקמפינג.
עונת קמפינג שמחה לכולם!
צוות קמפינג דרך הנחל.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][trx_section][trx_blogger style=”related_3″ filters=”tags” columns=”3″ descr=”250″ cat=”9″ count=”3″ offset=”0″ order=”desc” only=”thumbs” top=”large-“][/trx_section][/vc_column][/vc_row]